E-mail adressen team

Team

Lena van der Meulen, leerkracht onderbouw
aanwezig maandag t/m donderdag
lena.van.der.meulen@gearhing.net

Ingrid Wurtz, leerkracht midden- en bovenbouw
aanwezig op maandag t/m vrijdag
ingrid.wurtz@gearhing.net

Titia Bruinsma, leerkracht onder- en middenbouw
aanwezig op donderdag en vrijdagochtend
titia.bruinsma@gearhing.net

Etsje de Vries, leerkracht midden- en bovenbouw
aanwezig op maandag t/m vrijdag
etsje.de.vries@gearhing.net

Foukje Peenstra, onderwijsassistent
aanwezig op woensdag t/m vrijdag
froukje.peenstra@gearhing.net

Arnold Oosterdijk, directeur onderwijsteam Noord
arnold.oosterdijk@gearhing.net

Tineke Steegstra, Intern begeleider (leerlingenzorg) en locatiecoördinator
tineke.steegstra@gearhing.net 

Ria Jongstra, manager bedrijfsvoering onderwijsteam Noord (financiën)
ria.jongstra@gearhing.net

Thijs van der Veen, manager bedrijfsvoering financiën onderwijsteam Noord (gebouwenbeheer en formatie)
thijs.van.der.veen@gearhing.net

Anna Marie Hiemstra - onderwijsteamcoördinator OT-Noord (personeelsbeheer)
annamarie.hiemstra@gearhing.net

Sandra Menks, administratie
aanwezig op donderdag
sandra.menks@gearhing.net